فروشگاه تکنوکت در سال 1358 هجری خورشیدی با هدف واردات و توزیع قطعات ماشین آلات راهسازی، صنعتی و معدنی در شهر اصفهان تاسیس گردید. از آن زمان تا به حال این فروشگاه در جهت خدمت به کشور عزیزمان در طول سالهای دفاع مقدس و دوران سازندگی و بعد از آن ضمن همکاری با نهادها و سازمانهای دولتی همچون جهاد سازندگی، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت نفت، راه و ترابری، صنایع و معدن و اشخاص حقیقی و حقوقی منشا اثر بوده است.فروشگاه ما ضمن اشراف کامل نسبت به شناسایی ماشین آلات مذبور با مارک های کوماتسو، کاترپیلار، کمنز، اینترنشنال، ولو، دیترویت دیزل و … کماکان آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

شایان ذکر است که مرحوم حاج جعفر قنادی اف در سال 1320 فعالیت تجاری خویش را در پرتو مشارکت با برادران خود تحت نام قطان در تهران، اصفهان، و شهرهای جنوبی ایران آغاز کرد که در اصل پیش درآمدی به شروع کار فروشگاه تکنوکت بود. هدف اولیه کار موسسه قطان همانا تهییه و عرضه مواد سوختی، قطعات ماشین آلات مختلف، حمل و نقل و عمران و توسعه در پرتو مشارکت در عرصه تجارت بین المللی به شمار می رفت.

پس از چند دهه فعالیت موفق قبل از پیروزی انقلاب اسلامی این موسسه در زمینه پیمانکاری شرکت ملی نفت ایران و پروژه های مربوط به عمران و آبادانی کشور گام برداشت به گونه ای که با کمپانی های بین المللی معتبر آن زمان همچون ENI ایتالیا، ویلیام برادرز، متروپیچ، بل هلکوپتر، فلور، GHP و … به همکاری پرداخت که خود گامی تازه در نوسازی صنایع کشور بود.

در خاتمه ضمن گرامی داشت مقدم موکب بهار و تبریک ویژه به مناسبت فرارسیدن سال نو امید است قابلیت پاسخ گویی به نیازهای مشتریان گرامی در سال پیش رو را داشته باشیم.

فروشگاه تکنوکت